+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Kdo o Vás bude pečovat na naší klinice

Poznejte náš tým profesionálních terapeutů.
Objednat se na kliniku

Všichni naši terapeuti mají za sebou ucelené vzdělání v oboru tradiční čínské medicíny, řadu postgraduálních kurzů a stáží na klinikách TCM v ČR i v Číně. Naši terapeuti vnímají svou práci s klienty jako poslání a neustále se v oboru vzdělávají. Cílem je pomoci klientům se širokou škálou potíží, u kterých si mnohdy ani moderní medicína neví rady.

Jan Novák

Ředitel TCM CLINIC

V roce 2001 jsem dokončila magisterské studium husitské teologie a psychosociálních věd na Husitské teologické fakultě. V roce 2006 jsem ukončila bakalářské studium oboru fyzioterapie na Fakultě tělovýchovy a sportu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla quam velit, vulputate eu pharetra nec, mattis ac neque. Duis vulputate commodo lectus, ac blandit elit tincidunt id. Sed rhoncus, tortor sed eleifend tristique, tortor mauris molestie elit, et lacinia ipsum quam nec dui.

Na vstupní vyšetření je možné se objednat telefonicky přes recepci, osobně či přes objednávací formulář na našich webových stránkách.

Poznejte celý tým
obrázek
Adamská Jitka MgA.

Jitka se vedle péče o své pacienty věnuje i našim studentům na TCM INSTITUT, kde s nimi rozebírá kazuistiky jejich vlastních prvních klientů.

Zobrazit více
obrázek
Branšovská Jaroslava

Tradiční čínská medicína za těch několik tisíc let dokázala ucelit a do detailů propracovat náš celý živý svět. Propojila nás a její hlubokost mne nepřestane nikdy udivovat. Kéž by se na spojení nás všech nikdy nezapomnělo.

Zobrazit více
obrázek
PharmDr. Chreňová Kateřina

Jako malá holka jsem s kamarádkou sbírala rostliny na přípravu herbáře. Doma jsem si o nich následně četla v Bylináři od Jiřího Bodláka. Tak to začalo a trvá to do teď... Zájem o léčivé byliny mě provedl studiem farmacie až po studium tradiční čínské medicíny. V terapii i v životě se snažím řídit slovy Henryho Davida Thoreaua: „Pokora, stejně jako tma, odhaluje nebeská světla."

Zobrazit více
obrázek
Ing. Cupová Jana

Možnost pomoci lidem mě naplňuje a dává mému životu nový smysl.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Hezká Martina

Martina věří, že "I zdánlivě neřešitelný problém má své řešení, stačí jen chtít." a s otevřenou myslí přistupuje i k potížím svých klientů. 

Zobrazit více
obrázek
Ing. Horejšová Eva

Zlepšení zdraví, doplnění energie a radost ze života. To vše mi přináší čínská medicína. A to nabízím i Vám. Sílu, kterou potřebujete k aktivnímu životu.

Zobrazit více
obrázek
Jůzová Anna

Původní profesí jsem specializovaná zdravotní sestra (více než 20 let praxe na chirurgii, JIP a oční klinice). Holistický a komplexní systém přístupu k pacientovi však nacházím až při čtyřletém studiu tradiční čínské medicíny na škole tradiční čínské medicíny TCM Praha Bohemia a studiem masáží Shiatsu.

Zobrazit více
obrázek
Koša Marian

Marian je vystudovaný zdravotní bratr, který působil i na zahraničních misích OSN. Cesta jej posléze zavedla k čínské medicíně, které se věnuje nejen na naší klinice, ale také v neziskové organizaci pečující o vozíčkáře. Také učí studenty umění masáží Tuina.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Kristová Šárka

Filozofie TCM mi dává odpovědi na otázky, které jsem si ještě nestačila položit.

Zobrazit více
obrázek
Křížová Daniela

Daniela se při terapii s klienty řídí tím, že každá disharmonie nám dává precizní zprávu o tom, jaký je náš vnitřní svět.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Křížová Andrea

Moc se mi líbí, jak je tradiční čínská medicína celostní energetická medicína. Dívá se na tělo, mysl a duši komplexně. 

Zobrazit více
obrázek
MUDr. Lažanská Renáta

Tradiční čínská medicína přistupuje k člověku a jeho nemocem velmi komplexně, klade důraz i na prevenci a životní styl a dokáže vrátit harmonii tam, kde z různých důvodů chybí.

Zobrazit více
obrázek
RNDr. Nguyen Mária

Všechny zdravotní obtíže jsou následkem narušení křehké rovnováhy a harmonie našeho organismu, našeho žití. Pro uzdravení je třeba se navrátit do této křehké rovnováhy.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Paskerová Eva

Práce terapeuta mě těší a naplňuje. Mám radost z dobrých výsledků, kterých lze s pomocí TČM dosáhnout. Celý koncept TČM mi dává smysl, je nadčasový a propracovaný.

Zobrazit více
obrázek
Bc. Pokorný Filip MBA

Filip aktivně působí na TCM CLINIC Praha, zároveň ve speciálním zdravotnickém zařízení pro tělesně postižené a rovněž provozuje vlastní praxi na Praze 5.

Zobrazit více
obrázek
Mgr. Pražáková Eva

Eva se snaží vést své klienty k naslouchání vlastnímu tělu, žití v souladu s přírodou a v přítomném okamžiku.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Rosenkranzová Hana

Jedno čínské přísloví praví, že "Je lepší rozsvítit malou svíčku, než nadávat na tmu." A tím se Hanka ve svém životě řídí.

Zobrazit více
obrázek
RNDr. Roxerová Zuzana PhD.

Pro Zuzanu je tradiční čínská medicína velkou inspirací, uceleným pohledem na člověka, který dokáže vysvětlit řadu „nesouvisejících” tělesných a psychických projevů. 

Zobrazit více
obrázek
Mgr. Sekotová Lucie, DiS.

Cesta k uzdravení může být různá. Ale nač chodit klikatě, když TCM nabízí cestu přímou. Sílu k uzdravení máme všichni v sobě, stačí jí pomoci, aby se plně projevila.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Mgr. Skybová Iva

Ivě se na léčbě prostřednictvím tradiční čínské medicíny  líbí, že dokáže řešit téměř vše - počínaje akutním nachlazením, přes psychické problémy až po chronické nemoci.

Zobrazit více
obrázek
Šmolc Jiří

Tradiční čínská medicína Jiřího zaujala především svým komplexním přístupem k jednotlivci.

Zobrazit více
obrázek
Stryková Tereza

Pro Terezu je důležité porozumět souvislostem kolem zdravotních potíží pacienta, aby mu dokázala co nejlépe pomoci a navrátit jej na cestu za pevným zdravím.

Zobrazit více
obrázek
Šulc Martin

Nesmírně mne naplňuje pomáhat lidem k lepšímu zdraví a stále silněji cítím, jak mě samotného tato služba druhým pomalu uzdravuje.

Zobrazit více
obrázek
MUDr. Teplý Bazalová Silvia

Vystudované lékařce s mnohaletou praxí v oboru očního lékařství přineslo studium TCM odpovědi na otázky, které knížky moderní medicíny nebyly schopny zodpovědět.

Zobrazit více
obrázek
Mgr. Treščáková Anna

Farmaceutku Annu k TCM přivedlo zjištění, že v některých případech přístup západní medicíny pacientům nemůže nabídnout úspěšné vyléčení.

Zobrazit více
obrázek
MUDr. Ulčová Hübschová Dagmar

Tradiční čínská medicína mi umožňuje s lidmi jít hlouběji do jejich potíží, pokusit se nahlédnout jejich prvotní příčinu a terapeuticky ji ovlivnit.

Zobrazit více
obrázek
Vlachynská Veronika

Veronika se v životě řídí heslem „Všeho s mírou“, protože veškeré čínské učení o zdraví a dlouhověkosti je založeno na umírněnosti. A to doporučuje i svým klientům.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Vrzalová Pavla

Když se Pavla ponořila do umění TCM, pohltila ji svojí logikou a provázaností, kdy všechno do sebe krásně zapadá. Také oceňuje, že je ověřená a vyzkoušená po dlouhá tisíciletí.

Zobrazit více
obrázek
Ing. Vymlátilová Radka

Radka na tradiční čínské medicíně obdivuje její nadčasovost, hloubku a celostní přístup ke člověku a jeho nemoci. Díky tomu se dá najít skutečná příčina nemoci, vyléčit ji a obnovit tak zdraví jedince.

Zobrazit více
obrázek
Dr. Zhang Junhua

Junhua dlouhé roky úspěšně propojuje moderní a tradiční čínskou medicínu. Kromě praxe na klinice se věnuje i našim studentům na TCM INSTITUT a vede seminář pro veřejnost o Dětských masážích Tuina.

Zobrazit víceCítíme zodpovědnost, respekt i závazek vůči:

  • klientům a jejich zdravotním potížím
  • našim učitelům v dlouhé linii historie TCM
  • naší planetě Zemi, jejíž bohatství skýtá vše potřebné k uzdravení
  • přírodním zákonitostem, které nám TCM pomáhá chápat a s respektem a úctou využívat v prevenci a terapii
  • nám samotným