+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Kdo o vás bude pečovat
v TCM CLINIC

Poznejte náš tým profesionálních terapeutů.
Objednat se na kliniku
obrázek

Tereza Stryková

Jako terapeut zjišťuji, jak důležité je vědět o klientovi vše. Od jeho soukromého života, vztahu s rodinou, partnerem, dětmi, jak se mu daří v zaměstnání, jaké měl dětství, jak se chová v určitých situacích až po jeho duševní a zdravotní stav. Je důležité rozklíčovat jakoukoli souvislost. Neboť ta nejdůležitější poučka je, že všechno se vším souvisí. S klienty si takto tvoříme určité pouto.
Několik let jsem pracovala jako sestra na anesteziologicko-resuscitačním oddělení. Zde jsem si postupem času uvědomila, jak důležité je vědět, proč která nemoc vznikla a dá-li se tomu předejít.

Svou kariéru terapeuta jsem odstartovala studiem tradiční čínské medicíny v letech 2016-2021 pod vedením MUDr. Luckého. S každým dalším odstudovaným rokem náročného studia fytoterapie, akupunktury, dietetiky, Tuiny a Qi Gongu jsem dostávala více odpovědí, proč se co děje. Z jakého důvodu a v jaké souvislosti. A čím dál víc mě udivuje, jak obrovský vliv má psychosomatika.


Ordinační doba

Standardní ordinační doba:
Pondělí: 9:00 - 13:00

Vzdělání v TCM

  • Tereza pracuje jako sestra na anesteziologicko-resuscitačním oddělení. 
  • Absolvovala Studium pěti dovedností v rámci TCM INSTITUT v letech 2016-2021 pod vedením MUDr. Luckého (fytoterapie, akupunktura, dietetika, Tuina a Qi Gong).
  • Obohatil ji též kurz Alchymie pěti prvků pod vedením MUDr. Komárkové.
  • Mezi další absolvované semináře patří: kurz Alchymie pěti prvků pod vedením MUDr. Komárkové, skalpová akupunktura, akupunktura 12ti kloubů a omlazovací techniky obličeje.

Praxe

Nyní vedu soukromou terapeutickou praxi v Děčíně a působím též na TCM CLINIC v Praze.

Objednat se Zpět na přehled