+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Kdo o vás bude pečovat
v TCM CLINIC

Poznejte náš tým profesionálních terapeutů.
Objednat se na kliniku
obrázek

Martin Šulc

Po ukončení studií jsem si tak dlouho budoval kariéru v korporátu, až jsem se dostal na pokraj úplného vyhoření. Na manažerských pozicích pro mě věci pomalu a plíživě přestávaly dávat smysl, vnitřní motivace se přibližovala k nule, motor se, pomalu ale jistě, zadrhával a bylo stále jasnější, že bude třeba zásadně přehodnotit, co je pro mě v životě vlastně důležité a co jen pozlátkem.

V tomto složitém období jsem toho absolvoval opravdu hodně. Zabloudil jsem do několika slepých uliček, ale také jsem potkal několik velmi inspirativních lidí, budoucích učitelů.

Nejvíce mně pomohly zejména mužské kruhy a transformační rituály u vynikajícího kouče a facilitátora Zdeňka Webera. Několik kurzů u sibiřského šamana Borise Tichanovského, včetně astrálního cestování a zasvěcení do třech stupňů Reiky. Jedinečný desetidenní meditační retreat Vipassany, vyučované podle S. N. Goenky. Nebo opakovaná setkání s Dušanem Tomkem (autor knihy Moře jangů).

Díky těmto učitelům, přechodovým rituálům tradičních kultur a meditativním vhledům, jsem pro sebe objevil a pochopil mnohé. Postupně se mi podařilo přiblížit se více sám k sobě a objevit, kudy jít dál. Pomalu otevřít novou cestu, na jejímž konci pak bylo pětileté studium na TCM INSTITUT, jako určité vyvrcholení tohoto procesu hledání.

Vím, že jako lidská bytost nemohu na své cestě ustrnout a zůstat stát. Teď jsem ale hluboce vděčný za tuto druhou životní šanci. Nesmírně mne naplňuje pomáhat lidem k lepšímu zdraví a stále silněji cítím, jak mě samotného tato služba druhým pomalu uzdravuje.


Ordinační doba

Standardní ordinační doba:
Středa: 9:00 - 17:00

Praxe

Nyní aktivně působím v TCM CLINIC v Praze.

Objednat se Zpět na přehled