+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Kdo o vás bude pečovat
v TCM CLINIC

Poznejte náš tým profesionálních terapeutů.
Objednat se na kliniku
obrázek

Ing. Miroslava Kurišová

Mým cílem je pomáhat klientům najít rovnováhu v životě a vybudovat si odvahu k životně důležitým změnám vedoucím k nalezení fyzického i psychického pocitu štěstí a harmonie. 

 


Ordinační doba

Standardní ordinační doba:
Úterý: 9:00 - 18:00

Vzdělání v TCM

  • Po 21 letech působení v nadnárodní skupině Mondi na různých manažerských pozicích v oblasti obchodu a marketingu, na Slovensku, v České republice a krajinách východní Evropy jsem se rozhodla změnit svoji životní cestu a věnovat se tradiční čínské medicíně.
  • V letech 2014-2018 jsem vystudovala tradiční čínskou medicínu na TCM INSTITUT - Studium pěti dovedností. Následovaly dvě odborné stáže na čínských univerzitách tradiční čínské medicíny. V roce 2017 jsem byla ve fakultní nemocnici na odděleních akupunktury, gynekologie a andrologie (Univerzita TCM v čínském Nanjingu). Na jaře 2019 jsem absolvovala stáž v Hospital of Chengdu University of Traditional Chinese Medicine se zaměřením na akupunkturu, baňkování, moxu, gynekologii a pediatrii.
  • Absolvovala jsem řadu postgraduálních kurzů v oboru TCM i klasických masáží: například mykoterapie, alchymistická akupunktura pod vedením MUDr. Komárkové, ušní akupunktura, omlazovací techniky pod vedením MUDr. Luckého, Qi Gong pod vedením Vlasty Kroupy ve škole Lotus Nei Gong Prague, čínské reflexní masáže, Dornova metoda a Breussova masáž (EDU SPA). Své obzory jsem rozšířila také o lektorský kurz jógy se specializací na Qi Gong.
  • V současné době (od roku 2019) studuji obor Všeobecné ošetřovatelství na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

 

Praxe

Momentálně poskytuji konzultace na TCM CLINIC na Národní v Praze a v Studiu Empatie v Úvalech u Prahy. Také vyučuji akupunkturu na TCM INSTITUT v Praze.

Objednat se Zpět na přehled