+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Kdo o vás bude pečovat
v TCM CLINIC

Poznejte náš tým profesionálních terapeutů.
Objednat se na kliniku
obrázek

Bc. Kateřina Dorňáková

Čím Vás TCM oslovila?
Čínská medicína mě zaujala svým pojetím člověka jako součásti přírody. Ovlivňují nás roční období a proměnlivé počasí. To, jak se stravujeme a jak dýcháme, kolik toho naspíme, naše radosti i strasti vytvoří podmínky uvnitř nás samotných. S těmito podmínkami uvnitř my reagujeme na podmínky venku. A tento pohled na život mi dává smysl. S klienty napravujeme, když se z této vnitřně-vnější rovnováhy vychýlí.

S jakými obtížemi Vás lidé nejčastěji vyhledávají?
Vzhledem k mé základní profesi fyzioterapeutky přicházejí nejčastěji lidé s pohybovými problémy, bolestmi hlavy. Zároveň se setkávám s gynekologickými problémy, trávícími problémy či potížemi se štítnou žlázou. 

Můžete se s námi prosím podělit o nějaký tip z TCM, který můžeme snadno začlenit do našeho každodenního života?
Můj tip do každodenního života: "Nechť slunce nezapadne nad tvým hněvem"...řešte své závazky a konflikty co nejdřív to jde. Pomůžete udržet si onu vnitřně-vnější rovnováhu.


Ordinační doba

Standardní ordinační doba:
Po: 08:30 - 17:00

Vzdělání v TCM

Narodila jsem se pod Beskydy v roce dřevěného Zajíce. V roce 1997 jsem vystudovala fyzioterapii na Ostravské univerzitě. V Ostravě jsem pak zůstala pracovat ve fakultní nemocnici. Po mateřské dovolené jsem nastoupila do Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově. V průběhu 4,5letého studia na TCM INSTITUT jsem opustila nemocniční prostředí a vydala se vlastní cestou v malé soukromé praxi v Říčanech. Studium jsem ukončila v roce 2017 a od té doby ve své praxi nabízím zároveň fyzioterapii a tradiční čínskou medicínu. Ve stejném roce jsem dostala příležitost pracovat každé pondělí na TCM CLINIC v Praze, kde spolupracuji i s TCM INSTUTUT.

Objednat se Zpět na přehled