+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Kdo o vás bude pečovat
v TCM CLINIC

Poznejte náš tým profesionálních terapeutů.
Objednat se na kliniku
obrázek

Ing. Eva Paskerová

Jako vystudovaný ekonom jsem až do určitého věku pracovala v ekonomické oblasti. Avšak osud mi naštěstí otevřel i jiná vrátka a já jsem se začala zabývat i jinými věcmi – navštěvovala jsem různé ezoterické semináře, zkoušela makrobiotiku i Ajurvédu, navštěvovala kurzy jógy, meditací, zkoušela různé ozdravné techniky, … Po nějaké době jsem se stala lektorem jógy a začala jsem pracovat s biorezonancí. Práce s biorezonancí, kde je využíván i systém 5 elementů, mě nakonec přivedla ke studiu Tradiční čínské medicíny. Navštívila jsem letní kurz TČM, který mě nadchl natolik, že jsem vystudovala TČM a nyní působím jako terapeutka.

TČM je úžasná v tom, že je komplexní, nezahrnuje jen byliny či akupunkturu, ale i péči o člověka formou individuálně zvolené dietetiky, cvičení, masáží, apod. Má nástroje nejen k řešení fyzických, ale i psychických problémů. Díky celostnímu přístupu k člověku lze řešit i zdravotní problémy, se kterými si západní medicína neumí vždy dobře poradit a hlavně lze při včasném diagnostikování potíží závažnějším problémům předcházet. Někdy je vhodné upravit některé zvyklosti, denní režim, stravování, … tak, abychom mohli lépe využít svůj potenciál, dostat organismus do harmonie a žít zdravý a spokojený život.

Práce terapeuta mě těší a naplňuje. Mám radost z dobrých výsledků, kterých lze s pomocí TČM dosáhnout. Celý koncept TČM mi dává smysl, je nadčasový a propracovaný a je zde nekonečně mnoho příležitostí se dále vzdělávat, čehož s neutuchajícím zájmem využívám.


Ordinační doba

Standardní ordinační doba:
Pondělí: 13:30 - 18:00

Vzdělání v TCM

  • Škola tradiční čínské medicíny – studium pěti dovedností (4,5 roku)
  • Navazující postgraduální semináře na Institutu TČM (mimořádné dráhy, orgánová onemocnění, …, MUDr. Jozef Lucký)
  • Ušní akupunktura (MUDr. Michal Strnad)
  • Qi Gong (Vlastimil Kroupa)
  • Beauty akupunktura – omlazující techniky obličeje (MUDr. Jozef Lucký)
  • Bachovy květové esence (MUDr. Dagmar Komárková)
  • Cesta k harmonii dle pěti elementů (MUDr. Dagmar Komárková)

Praxe

V současnosti působím jako terapeutka na TCM Clinic, dále provozuji i soukromou praxi, kde kromě TČM pracuji i s biorezonančním přístrojem Bicom.

Objednat se Zpět na přehled