+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Poradna

Hledáte radu?
Objednat se na kliniku
Vyhledávání v poradně

Skupina: Záněty

Zpět na výběr skupiny  |  Zpět na výběr tématu
Chronicky zanet mandli
Petr Koci
30.12.2012
Dobry den,
Rad bych se zeptal na radu v ohledu chronickeho zanetu mandli, ktery se projevuje jejich prekrvenim a naslednym zvetsenim, cepy nejsou...?
Na doporuceni si dovolim popsat i me ostatni "problemy", kterych bych se take rad zbavil, ale ta bolest v krku je uz nekolikaleta a velice deprimujici. Nicmene pokud by tu byla nejaka spojitost, trpim jeste seboroickou dermatitidou, ktera se projevuje prevazne v oblastech obliceje (oboci, vousy, okoli nosu) a v usich jako svedive loupajici se cervene fleky, branicni kylou, na kterou beru inhibitory zaludecni pumpy (Helicid, Onprelen, Esomeprazol) a poruchami spanku, pozdnim usinanim, prilis lehkym spankem, buzenim.
Predem mockrat dekuji za odpoved a jsem s pozdravem

Petr Koci
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
3.1.2013
Dobrý den, děkuji za detailní dotaz. Většina z toho co jste popsal je většinou řešitelné cestou čínské medicíny. Pravděpodobně by byla vhodná bylinná léčba, ale na začátku je třeba absolvovat vstupní vyšetření (hodně se ptáme, diagnóza z jazyka a pulzu) na základě kterého terapeut navrhne optimální léčbu. S podobnými případy se střetáváme poměrně často a léčba bývá úspěšná. Doporučil bych se obrátit na některého terapeuta čínské medicíny a objednat s k němu. Stačí takto? S Pozdravem M.Řezníček TCM clinic
Odpovědět
Re...
3.1.2013
Staci, dekuji :-)
Uz jsem u Vas predbezne objednany, jen bych rad jeste doplnujici dotaz... Od vcerejska beru antibiotika na anginu a v dobe predbezneho terminu je jeste brat budu. Zkresli tento fakt vstupni vysetreni?
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
8.1.2013
Dobrý den, nezkreslí, při vstupním vyšetření se hodně ptáme, diagnostika z jazyka a pulzu a na to ATB vliv nemají. S pozdravem M.Řezníček TCM Clinic
Odpovědět
stejný problém
24.12.2019
Dobrý den, vidím že toto vlákno je již pěkných pár let staré, ale i proto bych se chtěl zeptat, jak jste své zdravotní problémy vyřešil, jak jste na tom nyní a jestli jste našel nějaký společný jmenovatel pro své potíže. Mám totiž velice podobné problémy: především opakující se krkoboly a angíny které přicházejí především v obdobích zhoršeného spánkového režimu (problémy s usínáním, brzkým buzením a lehkým spánkem) a seboru na temeni hlavy která pomalu ale jistě sestupuje stále níže do obličeje. Před pár lety mi vyndali maligní nádor z močového měchýře ve velmi raném stádiu. Jsem přesvědčen že všechny tyto záležitosti spolu nějak souvisejí (ostatně jak to bývá se vším).
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
4.1.2020
Dobrý den, bohužel nevím, zda a jak rychle se pan P.Koci zbavil svých obtíží. Ráda bych ale za TCM kliniku napsala, že máme dobré zkušenosti s léčbou chronické angíny, nespavosti i seboroické dermatitidy. Nejčastější cesta je individuální bylinná směs. Pokud byste měl chuť zkusit léčbu tradiční čínské medicíny, objednejte se na vstupní vyšetření. S pozdravem, Z. Roxerová, TCM Clinic.
Odpovědět