+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Poradna

Hledáte radu?
Objednat se na kliniku
Vyhledávání v poradně

Skupina: Trávení

Zpět na výběr skupiny  |  Zpět na výběr tématu
KOLITIDA
Zdeněk Trojan
7.12.2012
Vážení,

jedná se o mého synovce, ktrému bych velice rád Vaším prostřednictvím pomohl. Je mu cca 30 let, sportovec, snaží se o zdravý způsob života, šikovný Ing. strojař, ( samozřejmě nekouří a nepije ) ...., který má již několik let KOLITIDU. V současné době již DRUHÉHO STUPNĚ ( zasažena již i výše položená oblast tlustého střeva). "Léčen" ambulantně pomocí prášku na každý den a dodržováním diety ve Vinohradské nemocnici. Velmi rád bych mu Vaším prostřednictvím pomohl, a proto se na Vás obracím s prosbou, ZDA JE I V TOMTO PŘÍPADĚ S VAŠÍ VÝCHODNÍ METODIKOU NADĚJE NA ÚSPĚCH. Úspěchem v tomto případě pro mě může být samozřejmě i prodloužení doby mezi jednotlivými ataky, a tedy jakýsi útlum nemoci, nikoliv její absolutní vyléčení.

Samozřejmě naděje umírá poslední. Prosím tedy, pokud je s Vaší pomocí naděje na zlepšení, o nasměrování na odborníka z Vašich řad, který se zabývá i touto problematikou.

Velice děkuji předem za pomoc v uvedeném slova smyslu.

Přeji úspěšnost ve Vašem smysluplném konání i příjemný, slunečný nejen víkend.

S pozdravem se na odpověď těší Zdeněk Trojan ( 728470190 ).
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
10.12.2012
Dobrý den, jelikož pacienty s podobnými zdravotními problémy evidujeme a chodí k nám, domnívám se, že čínská medicína může pomoci. Hodně záleží na výsledku vstupního vyšetření (hodně se ptáme, diagnostika z jazyka a pulzu) na základě kterého terapeut stanoví optimální léčbu. V případě, že by se syn rozhodl se na nás obrátit, nejjednodušší je zavolat na recepci a najít vzájemně vyhovující termín. Stačí zatím takto? S pozdravem M.Řezníček TCM Clinic
Odpovědět
KOLITIDA
10.12.2012
Děkuji za povzbudivou odpověď.

Rád "nasměruji" podle ní synovce. Prosím ještě, zda se hlásit ke konkrétnímu odborníkovi ( předpokládám, že každý může mít svůj okruh záběru ) nebo k tomu dojde až po vstupním vyšetření ??

Děkuji i za tuto odpověď.

S pozdravem Z. Trojan
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
11.12.2012
Dobrý den, naši terapeuté se vyloženě nespecializují, ale když syn zavolá na recepeci vyjdeme mu vstříc dle jeho časových možností. mějte se fajn M.řezníček TCM Clinic
Odpovědět