+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Poradna

Hledáte radu?
Objednat se na kliniku
Vyhledávání v poradně

Skupina: Těhotenství

Zpět na výběr skupiny  |  Zpět na výběr tématu
neplodnost, příčiny známé
jana
19.8.2011
Dobrý den,
jsem pacientkou centra asistované reprodukce. Byla mi diagnostikována nedostatečnost žlutého tělíska a zvýšená imunita proti spermiím. Postupuji IUI, beru farmaka (stimulace ovulace + potlačení imunity prednisonem). Partner je v pořádku.
Je v tomto případě možné léčbu podpořit pomocí čínské medicíny? Mám pocit, že hormony pouze tělo "donutí" fungovat správně, ale pořád to není ono..nicméně nerada bych se léčby v centru as. reprodukce vzdala.

předem děkuji
JP
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
25.8.2011
Dobrý den, samozřejmě to možné je. Řešíme podobné případy čistě čínskou medicínou, ale i v kombinaci s medicínou moderní. Důležité by bylo zjistit, jak váš stav vypadá právě očima čínské medicíny, protože tento pohled je diametrálně odlišný. Blíže by vám určitě řekl terapeut po vstupním vyšetření. Snad takto stačí? S pozdravem M.Řezníček TCM Clinic
Odpovědět
Neplodnost
5.1.2013
Dobrý den,
prosím o radu. Mám několikaleté problémy s otěhotněním a byla bych ráda zda by jste mi mohli doporučit vhodného terapeuta v Olomouci který se také zabývá akupunkturou.
Děkuji Ela
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
7.2.2013
Dobrý den, v Olomouci mne napadá kolegyně Petrová Jana,777 050 016,petrova.jana@seznam.cz. Zkuste se s ní domluvit. S pozdravem M.Řezníček TCM Clinic
Odpovědět