+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Poradna

Hledáte radu?
Objednat se na kliniku
Vyhledávání v poradně

Skupina: Kožní obtíže

Zpět na výběr skupiny  |  Zpět na výběr tématu
Hemoroidy, svedení
Luboš
16.6.2011
Dobrý den,dá se TCm lecit i svedení kolem konecníku? Vloni mi byly diagnostikovány hemoroidy 3. stupne, a k tomu zanet , ekzem, jež jsem /asi) vylecil bylinným čajem a řebříčkovou mastí. Po ukoncení lécby ustoupily jisté příznaky - výtok, svedeni. Ale zustavaji mi kolem ritniho otvoru trhliny v kuzi - rhagady a dokonce je jich asi vice. Navic svedeni zustava i po nove aplikaci rebrickove masti.
Také jsme obcas docela unaven, stavalo se mi, že jsem po vystupu pouze so druheho patra dychal jako lokomotiva a bolely mne nohy. Take mam dlouhodobejsi problemy s namozenym ramenem.
Předem velice dekuji za radu, zda je leceni u Vas mozne a vhodne.
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
17.6.2011
Dobrý den, většinou to je tak, jak to popisujete. Nejen vnější projev, např. svědění konečníku, ale i vnitřní, únava atd... Na začátku je potřeba podstoupit vstupní vyšetření (vč. diagnostiky jazyka a pulzu), na základě kterého se stanoví "obraz nerovnováhy v organizmu" a navrhne se odpovídající léčba. Při té využíváme různé terapeutické nástroje, např. bylinnou léčbu, akupunkturu, či úpravu dietetiky. Na vaše potíže je tedy TCM vhodná. S pozdravem M.Řezníček TCM Clinic
Odpovědět