+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Poradna

Hledáte radu?
Objednat se na kliniku
Vyhledávání v poradně

Skupina: Děti

Zpět na výběr skupiny  |  Zpět na výběr tématu
Reflux
Helena
3.5.2014
Dobrý den, mám 9-letého syna, který jako miminko hodně ublinkával po jídle. Pak se to zklidnilo... Ale teď, posledních čtrnáct dní si začal stěžovat, že se mu občas vrací jídlo ze žaludku. Jinak nevidím žádné změny, je veselý, čilý, dobře spí i jí. Napadla mne tedy možnost refluxu. Nejí tedy poslední dobou žádné jogurty, tak nevím, jestli nemá pošramocenou mikroflóru. Je velmi hubený a neustále v pohybu - porucha pozornosti. Chtěla jsem poprosit o informaci, jestli je ve Zlíně a okolí nějaký odborník přes čínskou medicínu, který by nám mohl pomoci. Děkuji za případnou odpověď H.
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
29.5.2014
Dobrý den, omlouvám se za zpoždění s odpovědí, ale nějak nám stávkoval server a spousta pošty se nám zatoulalo. Nevím, jestli je dotaz ještě aktuální. Přesnou diagnozu vám řekne terapeut TČM po vstupním vyšetření, s největší pravděpodobností dochází k zablokování sestupné funkce žaludku, což často způsobuje horkost vysušující tekutiny žaludku. Ve Zlíně vás mohu odkázat na šikovnou kolegyňku Janu Konvičkovou (mob.:774 291 199, konvickova.j@seznam.cz). Stačí takto? Mějte se fajn! M.Řezníček
Odpovědět
Reflux
11.7.2014
Dobrý den, odpověď jsem objevila až teď.:-)) Synovi potíže ustoupily, naštěstí, ale kontakt si určitě uložím. Děkuji mnohokrát. H.
Odpovědět