+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Poradna

Hledáte radu?
Objednat se na kliniku
Vyhledávání v poradně

Skupina: Alergie

Zpět na výběr skupiny  |  Zpět na výběr tématu
Alergická rýma?
Jiřinka Kučerová
13.4.2013
Dobrý den. Minulý týden v úterý jsem se probudila s ucpaným nosem, bolestí v krku. Nejsem alergik, ale čas od času, tentokrát při náhlém vzestupu venkovní teploty, se objeví prudká reakce. Šla jsem na ORL, obdržela Zyrtec a sprej Nasonex do nosu. Po týdnu, kdy jsem vyloženě ležela v posteli a nebyla ničeho schopná, se dostavil dusivý suchý kašel z průdušnice. Čínské byliny mi už několikrát pomohly, a protože léčba klasická spíše příznaky zhoršila, uvažuji o opětovném objednání k Vám. Nemohu pořádně dýchat, občas sice vykašlu hlen, ale nos je stále ucpaný.Děkuji za odpověď. J. Kučerová.
Odpovědět
Odpověď TCM Clinic
22.4.2013
Dobrý den, to spíše vypadá na napadení teplem a větrem (tomu odpovídá nárůst venkovních teplot), zvláště jestli Zyrtec nepomohl. Léčba by byla zejména o bylinkách, také o dietetice. Přesněji by nám samozřejmě ukázaly výsledky vstupního vyšetření (hodně se ptáme, diagnostika z jazyka a pulzu), na základě kterého by terapeut stanovil optimální léčbu. Stačí takto? S pozdravem M.Řezníček
Odpovědět
Alergie
12.6.2014
Dobrý den,

mám alergii na pily, traviny. Mám rýmu nateklé a svědící oči. Používám různé kapky a prášky zodac. Nic z toho nepomáhá. Přijde mi že jsem celý nateklý. Můžete mi poradit jak by se to dalo léčit? Jakou metodou?

S pozdravem,

Děkuji za odpověď.
Odpovědět