+420 603 512 165       recepce@tcmclinic.cz

Video

Element Oheň - Huo

Ohnivé síly jsou spojeny s energetickým vrcholem roku. Vše kolem nás krásní, slunce hřeje, co má sil, dny jsou nejdelší v roce. Láká nás to ven, užívat si přírodu, družit se s přáteli.

Mezidobí Země je za námi. Hybatel zemské kvality vynesl na povrch Qi letního období. Právě dnes, tj. 6. května, začíná v souladu se solárním rokem léto. Konkrétně se nacházíme v sedmém období slunečního kalendáře nazývaném Li Xia – Počátek léta. Dva letní měsíce se zakončí 6. července. Jejich vrcholem bude období kolem letního slunovratu – Xia Zhi, kdy Yang bude na svém maximu. A následovat bude opět mezidobí Země – od 7. července do 7. srpna, aby se energie naladily na počátek podzimu.

Pokračujte ve čtení zde.

Zpět na přehled

Další aktuality

Letní otevírací doba

Video
Během letních prázdnin bude mít klinika omezenou otevírací dobu.
Zobrazit více

Jarní čaj pro posílení Jater a Ledvin

Video
Lahodný a prospěšný nápoj, který podpoří orgány po dlouhé zimě, ale i během celého roku. Můžete ho ochutnat u nás na recepci.
Zobrazit více

Redukční a detoxikační program

Video
Za dva covidové roky mnoho lidí přibralo během nekonečných lockdownů a četných omezení. A nyní se marně snaží nadbytečná kila shodit. Možná máme řešení, jak konečně nastoupit cestu za štíhlejším, a hlavně zdravějším tělem.
Zobrazit více